Plošiny

http://www.plosinykpronajmu.cz/ Zabýváme se pronájmy vysokozdvižných pracovních plošin. Všechny naše plošiny jsou ve 100% provozním i technickém stavu. Mohou vám s vaší prací pomoci. Potřebujete-li, jsme tu pro vás. Kontaktujte nás a určitě se domluvíme na dalších podrobnostech. Sami se přesvědčíte, že s našimi službami budete spokojeni. Vždyť i my se řídíme zásadou“Náš zákazník – náš pán.“
Předmětem činnosti naší firmy je pronájem vysokozdvižných pracovních plošin. Máte možnost si u nás zapůjčit akumulátorové halové plošiny, dieslové http://www.autoweb.cz/caste-chyby-majitelu-dieselu-jak-si-nici-motory/ terénní nebo přívěsné pracovní plošiny. Všechny udržujeme v bezvadném provozním i technickém stavu. Rádi vám některou z našich plošin zapůjčíme, můžeme vám s výběrem té správné pomoci. Proto neváhejte a ozvěte se nám.

Kvalitní údržba a servis

Všechny modely u nás jsou ve 100% provozních a technickém stavu. Je to díky naší kvalitní údržbě a servisu. Snažíme se udělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni.